Magija Nemanje Radonjića, upropastio je odbranu rivala: Golčina u stilu Kristijana Ronalda! (VIDEO)

Bivši igrač Zvezde pokazao zašto ga je Olimpik platio 12 miliona evra prošlog leta

Radonjić slavi gol za pobedu; Printskrin: Youtube/TopLu28

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić se u prvoj sezoni u Olimpik Marselju nije proslavio, ali sudeći po pripremama za novu sezonu, očekuje ga znatno bolji period.

On je maestralnim golom doneo pobedu nad Sent Etjenom od 2:1 u prijateljskom meču odigranom u Vašingtonu.

Marselj je poveo preko Dimitrija Pajea u 12. minutu, da bi Arno Nordin izjednačio posle 5 minuzta. Rezultat 1:1 bio je na snazi o 74. minuta, kada je na scenu stupio Radonjić.

Usledio je neverovatan prodor u stilu Kristijana Ronalda, koji je Radonjić posle nekoliko driblinga i "lomljenja" štopera Sent Etjena završio snažnim udarcem, koji je zatresao mrežu rivala.