Ne zna se da li ostaje u Laciju, ali daje golove: Sergej glavom tresao mrežu Tristine (VIDEO)

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić upisao se u strelce na trening meču protiv slabijeg rivala

Lacio je pobedio u tom meču protiv trećeligaša sa 5:2, a Sergej je dao treći gol na meču za svoju ekipu.

Rimljani su poveli pogocima Ćira Imobilea i Hoakina Koree, da bi Milinković-Saviću u 28. minutu lepo centirao baš Imobile za skok glavom i pogodak iz peterca za 3:0.

Nebesko-plavi su potom primili gol koji je dao Roberto Kodromaz, pa je usledio trominutni šou Felipea Kalseda u 57. i 60. minutu za 5:1.

Konačan rezultat je postavio Andrea Marzola u 86. minutu i time ublažio poraz Tristine.

Da podsetimo, i ovog leta se priča o odlasku srpskog igrača iz Lacija, tek što je vratio deo svoje forme od pre dve godine.

Milinković-Savić je pri kraju sezone postigao nekoliko golova za Lacio i posle nekog vremena opet podgrejao priče o odlasku iz prestonice Italije.

VIDEO - Izgledalo je kao da je bilo lako, ali...