UEFA ponovo kaznila Zvezdu zbog divljanja navijača!
48
29
Nižu se kazne za crveno-bele
Foto: Marko Jovanović
Protiv Crvene zvezde je pokrenut disciplinski postupak zbog propusta u organizaciji revanš utakmice plej ofa za Ligu šampiona protiv Jang Bojsa.
Ovoga puta crveno-beli će morati da plate 72.000 evra.
Preporučujemo
Partizan odavno ne pamti slabiju posetu u Evroligi: Evo koliko navijača je gledalo meč u Areni protiv Virtusa
Ovo je porodica vozača koja je stradala u padu aviona: Kristina i Ema imale divan osmeh, sin napunio 5 godina
Glavni razlog nove kazne jeste upotreba pirotehničkih sredstava, ubacivanja objekata na teren, blokiranje stepeništa na tribinama stadiona i za neprimereno ponašanje igrača.
Da podsetimo, UEFA je zbog ponašanja na utakmici sa Helsinkijem u Finskoj, već izrekla jednu kaznu zbog koje klub neće imati podršku svojih navijača na utakmici sa Totenhemom u Londonu.
(Telegraf.rs)