Retko viđen potez u fudbalu: Golman Barse dodao Suarezu za gol: Katalonci bez Mesija slomili Hetafe!

Andre Ter Štegen je izbacio loptu i direktno je dodao da Suareza u šesnaestercu

Iako Lionel Mesi nije mogao da bude u timu, ekipa Barselone je na svom stadionu bez većih problema pobedila tim Hetafea rezultatom 2:0.

Barsu su do nove pobede vodili Luis Suares i Hunior Firpo, koji su u 41. odnosno u 49. minutu utakmice postigli svoje golove.

Najzanimljiviji momenat meča je upravo prvi gol Suareza, kome je dodao loptu Andre Ter Štegen golman Barselone.

Ovom pobedom su se malo iskupili navijačima za prošlonedeljni poraz od ekipe Granade kojom su izgubili lidersku poziciju na tabeli domaćeg šampionata.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović proveo je svih 90 minuta na terenu u dresu Hetafea i zaradio je žuti karton. Barselona je sada na drugom mestu sa 13 bodova, odnosno jednim manje od Reala, mada za prvo mesto figurira Granada koja trenutno vodi protiv Leganesa..