Može li luđe? Arsenal vodio sa 5:4, Liverpul u 94. minutu izborio penale i prošao dalje!

Neviđen meč Redsa i Tobdžija!

Fudbaleri Liverpula i Arsenala odigrali su spektakularan meč u osmini finala Liga Kupa! Bilo je 5:5 posle 90 minuta, i to tako što je Liverpul izjednačio u 94. minutu preko Origija! Onda su penali odlučili pobednika, bili su to Redsi sa 5:4 u "rulet" seriji!

Već u 6. minutu je Mustafi nespretnim autogolom doneo prednost Liverpulu, ali je Arsenal to munjevito nadoknadio za 3:1.

Toreira je iskoristio prvi odbitak, Martineli drugi, a zatim je isti igrač zatresao još jednom mrežu, posle kiksa odbrane Redsa na 30-ak metara od gola.

Penal je vratio Redse u život, Milner ga je iskoristio u 43. minutu, a novi neverovatni kiks Redsa je doneo pogodak Majtland Najlsu.

Naročito je ovaj momenat bio bolan za Milnera, dodao je preslabo golmanu i samo uposlio goste, ali je i to anulirano.

Oklsejd Čemberlen je reviju kikseva prekinuo evrogolom sa distance, Origi je potom priredio majstoriju.

Lepo je sebi prebacio loptu na desnu nogu i iznenadio rivale, ali je Arsenal još lepše odgovorio.

Vilok je novom bombom želeo da postavi konačan rezultat, ali se pitao i Origi. Uhvatio je makazice u nadoknadi i odveo meč u penal seriju!

Na ruletu, podbacio je Sebaljos, kome je Keleher odbranio penal u četvrtoj seriji.