Zvezda nije poslednja stanica: Kolarovu ugovor u Romi do 2021, pa funkcija u klubu!
1
3
Želi Roma dugoročnu saradnju
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov dobiće novi ugovor od Rome do 2021. godine, ali i od uprave ponudu da po okončanju preuzme neku od funkcija, piše Gazeta delo Sport.
Kako se navodi, direktor Ðanluka Petraki zadržaće iskusnog levog beka sa istom platom kao do sada - tri miliona evra po sezoni.
Preporučujemo
Ispovest bivšeg trenera Zvezde: "Prilazi neki čovek u hodniku i kaže mi - Ti danas gubiš tu utakmicu, ali..."
"Sedim i gledam Dnevnik, a tamo kažu da sam novi trener Zvezde! I šta ću, ja se spakujem - iako sam pobegao"
Kolarovu ugovor sa rimskim klubom ističe u junu 2020. godine i zato dve strane žele odmah da se osiguraju.
Srbin je član Rome od leta 2017. godine, postigao je 17 golova na 110 utakmica, a ranije je igrao za Mančester Siti, Lacio, OFK Beograd i Čukarički.
Video: Kolarov o višegodišnjem ispadanju iz igre za Euro
(Telegraf.rs/Tanjug)