Trener Dinama iz Vranja oboleo od korona virusa
19
4
Drafan Antić dobio je visoku temperaturu i nalazi su potvrdili da je pozitivan na covid 19
Foto: MN Press
Alfa i Omega Dinama iz Vranja Dragan ‘Recko’ Antić oboleo je od COVID-19.
Prvi operativac Dinama primljen je na Infektivnu kliniku u Nišu sa visokom temperaturom, a nakon drugog testa je potvrđeno da je pozitivan na COVID-19.
Preporučujemo
Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda
Najlepšu fudbalerku sveta verio fudbaler iz "beton lige": Bila je lezbijka, a onda se desio preokret
Vranje je četvrti grad u Srbiji po broju obolelih, do ovog trenutka pozitivnih na koronavirus je 256, dok je juče i danas dijagnostifikovano 20 novih slučajeva.
Video: Dragan Antić: Videće Srbija koliko Vranju znači fudbal!
(Telegraf.rs)