Đorđe Ivanović se pretvorio u gol-mašinu: Srbin spasao Olimpiju u derbiju, prvi je strelac lige!

Bivši igrač Partizana se preoporodio od dolaska u Sloveniju

Maribor i Olimpija odigrali su nerešeno u derebiju slovenačkog šampionata, bilo je 1:1 na "Ljudskom vrtu", a gol za bod gostima delo je doskorašnjeg napadača Partizana Đorđa Ivanovića.

Ivanović igra u neverovatnoj formi, razgoropadio se od dolaska u tabor Olimpije, a ovo mu je bio četvrti gol u prethodne tri utakmice, ukupno na svom kontu ima četiri pogotka i prvi je strelac lige.

Bravo za Đorđa, koji je u 75. minutu iskoristio pas saigrača, iskusno se zagradio i odbio start igrača Maribora, a onda vrhunski preciznim udarcem po zemlji matirao golmana Mariborčana.

Tako je ivanović poništio vođstvo tima Maura Kamoranezija, koje je doneo Mešanović u 30. minutu.

Najviše zahvaljujući srpskom napadaču Olimpija polako ide ka gornjem delu tabele, trenutno je četvrta sa devet bodova, četiri iza lidera Mure.