Gol i dve asistencije - dovoljno za "titulu" najboljeg igrača 15. kola Superlige!

Makarić povećao svoj golgeterski saldo

Napadač Radnika iz Surdulice Milan Makarić izabran je za najboljeg igrača 15. kola Superlige Srbije!

Makarić je bio najzaslužniji za trijumf svog tima nad Mačvom rezultatom 3:0, jer je postigao gol i upisao dve asistencije u petak veče. Najpre je u 23. minutu iskoristio penal, da bi do poluvremena "spojio" Vuka Mitoševića sa golom. Zatim je i rezervisti Pavlovu ostavio loptu na "tacni" u 62. minutu.

Makarić je inače i najbolji strelac Superlige Srbije s obzirom na to da je postigao 11 golova - dva više od Nenada Lukića iz TSC-a i tri od Petra Bojića iz Vojvodine.

Radnik, inače, zauzima 12. poziciju sa 20 osvojenih bodova i imaju samo četiri više od Novog Pazara koji je prvi ispod crte koja vodi u niži rang.