Vajda u dresu Argentine pored Maradone: Sad si slobodan Dijego, a mi ćemo čuvati sećanje...
Retka čast
Marijan Vajda, trener najboljeg tenisera planete Novaka Đokovića lično je poznavao preminulu legendu argentinskog i svetskog fudbala.
Maradona je preminuo u sredu 25. novembra od posledica srčanog udara i slovački teniski trener je samo jedan od onih koji su ostali zahvalni što su za života sreli slavnog fudbalera.
Preporučujemo
Dušan Tadić selektor Srbije, bivši kapiten otkrio kako bi izgledala reprezentacija, pomenuo samo jedan klub
Čudesni Lukaku odigrao 7 mečeva za celu sezonu i postao heroj nacije, Egipat ipak odoleo i ostao bez istorije
- Bila je čast biti u tvom društvu. Zbogom, dragi Dijego. Oduvek sam ti se divio, sada si slobodan, a mi čuvamo sećanje na tebe - napisao je Vajda uz fotografiju na kojoj u dresu Argentine sedi pored Maradone.
Da podsetimo, Maradona je ostao upamćen po retkom daru sa loptom, koji je iskoristio da Argentinu vodi do titule na Svetskom prvenstvu 1986. godine, ali i po uspesima sa Napolijem, igranju za Barselonu, ali i burnom životu van fudbalskog terena.
(Telegraf.rs)