Veliki kiks Rajkovića: Srbin častio Salcburg golom za 2:0, Nikolićevoj Lokomotivi sada visi i LE

Igrao se 41. minut kada je Slobodan Rajković loše reagovao i otvorio kontranapad rivalu

Printskrin: Streamable

Srpski defanzivac Slobodan Rajković napravio je veliki kiks na meču njegove Lokomotive i Salcburga u okviru 5. kola Lige šampiona!

Gosti iz Austrije vodili su na poluvremenu sa 2:0 golovima Mergima Beriše, a Rajković je pogrešio kod drugog - kada je dikertno otvorio kontranapad Salcburga.

Pokušao je nekadašnji đak OFK Beograda da izbije loptu, ali je ona došla do Sekua Koite koji je iz prve našao Berišu, a ovaj u takvim situacijama ne greši.

Lokomotivi su ovde bodovi, ili barem bod, preko potrebni, jer će u slučaju poraza biti poslednji u grupi i neće igrati ni Ligu Evrope. Računajući ova tri boda, Salcburg ima četiri, četa Marka Nikolića tri, Bajern je prvi sa 12, a Atletiko ima pet.