Dmitrović dobio zvaničnu ponudu, ugovor do 2024. i primamljivi finansijski uslovi
0
4
Podsetimo, Dmitroviću ugovor sa Eibarom ističe na leto
Foto: Marko Jovanović
Srpski reprezentativac Marko Dmitrović dobio je zvaničnu ponudu od strane Betisa da na leto zaduži njihovu opremu!
Španski mediji tvrde da mu Betis nudi "primamljive finansijske uslove" i ugovor do 2024. godine, kao i zagarantovano mesto prvog čuvara mreže - što je jedan od glavnih uslova koje Srbin traži.
Preporučujemo
Saša Obradović posle Spartaka najavio "revanš" Partizanu: "Ne možete da shvatite kako se osećam..."
"Džabari Parker je imao indeks -14 zbog ovog igrača, pišite malo o njemu": Trener FMP-a reagovao nakon pitanja
Dmitroviću ugovor sa Eibarom ističe na leto, sasvim je sigurno da ga neće produžiti, te sa novim klubom može da se dogovori već u januaru. A to je upravo ono što Betis trenutno koristi kako bi "pobedio" gradskog rivala Sevilju i Sosijedad u trci za Dmitrovićev potpis.
Pored Sevilje i Sosijedada, pominje se da je Dmitrović i na meti Valensije protiv koje je nedavno zabeležio najbolju odbranu u dosadašnjem delu Primere.
(Telegraf.rs)