Ovaj dečko prosto ne može da stane: Pogledajte novi gol Dušana Vlahovića za pobedu Fiorentine

Srpski reprezentativac nastavio goletersku seriju

Nastavlja se golgeterska serija Dušana Vlahovića u dresu Fiorentine.

Reprezentativac Srbije stigao je do petog pogotka na poslednjih šest utakmica, ali bi ovaj za minimalni trijumf nad Kaljarijem (1:0) mogao da bude od izuzetnog značaja za velikana iz Firence.

Konačno je ekipa Ćezarea Prandelija zaigrala kako treba i uspela da zabeleži prvi trijumf na svom terenu posle pet utakmica.

Pogodak odluke pao je u 72. minutu nakon što je u kontri iskusni Hose Kaljehon poslužio Vlahovića sa desnog krila, a ovaj u maniru rasnog strelca matirao golmana gostiju Kranja.

Imala je Fiorentina i dosta sreće na ovom meču jer je Kaljari promašio penal u 37. minutu kada je Žoao Pedro bio neprecizan, ali posle svega zaslužili su Ljubičasti trrijumf.

Nikola Milenković je odgirao svih 90 minuta za domaći tim.