Radoja asistent, njegov Levante jedva izbegao poraz od Valjadolida

Srpski internacionalac pomogao timu da ostane neporažen

Srpski internacionalac Nemanja Radoja omogućio je svom Levanteu da izbegne poraz protiv Valjadolida na svom terenu u zanimljivom okršaju 20. kola Primere.

Strašno drugo poluvreme odigrali su ovi rivali posle uspavanke bez golova u prvih 45 minuta, a strelci su se razgoropadili u poslednjih pola časa igre.

Prvo je Gomez doneo prednost Levanteu u 62. minutu, da bi Alkaraz u 73. i Oskar Planjo u 78. potpuno preokrenuli rezultat u korist Valjadolida.

Domaćin nije pomišljao na predaju, a u 83. minutu Radoja je malo i napamet zavrnuo loptu koja je srećno stigla do Rodžera Martija koji je postavio konačnih 2:2.

Ovo je druga asistencija za nekadašnjeg fudbalera Selte i Vojvodine u sezoni, a Levante posle ovog remije ostaje na poziciji broj deset u sasvim solidnoj poziciji.