Vilšer dao gol posle više od godinu dana, Bornmut se plasirao u osminu finala FA kupa
1
0
Bornmut će za četvrtfinale igrati protiv Barnlija.
Youtube/Printscreen
Fudbaleri Bornmuta plasirali su se osminu finala pošto su na svom terenu bili bolji od niželigaša Krolija sa 2:1, a meč je obeležio prvi gol Džeka Vilšera posle više od godinu dana.
Vilšer je doneo prednost Bornmutu u 24. minutu na asistenciju Kinga i tako razbio post koji traje još od avgusta 2019. godine kada je zatresao mrežu protiv Njuporta.
Preporučujemo
Sramota na utakmici Bosne na Svetskom prvenstvu: Navijači oteli zastavu Srbije na stadionu, pojavio se snimak
"Zašto ne igra Jovo Lukić?" Čuveni bosanski fudbaler postavio pitanje koje je podelilo komšije
Ipak, Kroli se nije dao, te je poravnao u 59. minutu preko Nikolsa, ali je King stupio na scenu u 65. minutu, maitrao golmana i tako odveo svoju ekipu dalje.
Bornmut će za četvrtfinale igrati protiv Barnlija.
(Telegraf.rs)