Kakvo ludilo u Španiji: Golman Sevilje dao gol u 94. minutu za bod Andalužana!

Ovo se može zaista prepisati na dušu neozbiljne defanzive koja nije htela da "počisti" ispred svog gola

Fudbaleri Sevilje slaviće svog golmana Bonoa u subotu veče shodno tome da je čuvar mreže u četvrtom minutu nadoknade postigao pogodak za remi sa Valjadolidom 1:1 u 28. kolu Primere.

Valjadolid je ispustio, skoro pa, dobijen meč. Neverovatno opuštanje u poslednjem minutu zaostavnog vremena prepolovio je plen na dva dela, i to zaslugom golmana Bonoa koji se našao na pravom mestu u pravo vreme.

Oreljana je u 44. minutu postigao pogodak sa bele tačke za domaćina i sa tim rezultatom se išlo do duboko u nadoknadu kada je Sevilja izvela jedan korner posle kojeg je usledio šok.

Lopta je plesala po aut liniji, sklonilia su se dva igrača domaćeg kolektiva kako bi ona izašla, ali udarila je u stativu i vratila se do fudbalera Sevilje koji ju je vratio u srce peterca gde je štoper Kunde odložio za Bonoa, a ovaj pogodio mrežu. Gol možete pogledati ovde.

Ovo se može zaista prepisati na dušu neozbiljne defanzive koja nije htela da jednostavno "počisti" ispred svog gola, te je Valjadolid i došao u situaciju da nema više pobedu u džepu.