Zvezda ne brine za Borjanovu zamenu: Ima golmana koji je izludeo Partizan, branio je zicere kao lud!

Mladi Miloš Gordić odlično branio protiv crno-belih

Fudbaleri Mačve poraženi su od Partizana sa 2:1 na svom terenu u 32. kolu Superlige, ali rezultat je mogao da bude ubedljiviji za crno-bele. Kažemo, mogao je da nije bilo golmana Mačve Miloša Gordića inače igrača Zvezde koji je na pozajmici.

Da nije bilo njega Mačva bi možda primila i nekoliko golova više. Ovako od 15 šuteva u okvir gola, a u mreži su završila samo dva, a Gordić je imao 13 odbrana, od čega neke stvarno spektakularne.

Samo u prvvom poluvremenu je imao 6 neverovatnih odbrana, a zicere su promašivali Lazar Marković, Nikola Štulić, Takuma Asano... Imao je čak 6 čistih odbranjenih zicera golman Mačve.