Da li je moguće da je ovo promašio? Igrač Bajerna se kandidovao za najveću bruku sezone

Zirkze se izblamirao protiv Tadićevog Ajaksa

Ofanzivni vezista minehnskog Bajerna Džošua Zirkze kandidiovao se za promašaj sezone još i pre nego što je ova počela, jer se na prijateljskom meču protiv Ajaksa izblamirao "za sve pare."

Naime, kombinovani tim Bajerna je remizirao protiv Ajaksa (2:2), a Zirkze je u finišu prvog poluvremena promašio prazan gol sa skoro dva metra. Tačnije, nonšalantno se ponašao i dozvolio je defanzivcu Kopljanika da mu izbije loptu.

Labjad je, inače, u 10. minutu doveo Ajaks u vođstvo, a u 40. je izjednačio Čupo-Moting. Bajern je do 2:1 stigao u 48. preko Nianzua, da bi Jensen u 50. postavio konačan rezultat. Vredi pomenuti i tod a je Dušan Tadić igrao 85. minuta za Ajaks.