Imamo promašaj sezone već u 3. kolu Superlige: Igrač Proletera nije pogodio praznu mrežu sa 10 cm

Đorđe Bašanović se propisno obrukao na meču sa Novim Pazarom

Iako je tek treće kolo Superlige Srbije, nema sumnje da smo na meču između Proletera iz Novog Sada i Novog Pazara dobili promašaj sezone!

I to od strane defanzivca domaćeg tima Đorđa Bašanoviča koji je sa samo 10 centimetara, pri rezultatu 2:1 za Pazarce, promašio prazan gol.

Imao je Proleter korner, lopta se odbila do Bašanovića koji se nekako sam izvukao na drugoj stativi, ali je nekadašnji fudbaler Čukaričkog pokušao prsima da ubaci loptu u mreži i - pogrešio!

Ona je otišla preko gola, a sam Bašanović nije mogao da veruje kako je uspeo da ne izjednači rezultat u tom 54. minutu. Međutim, samo tri minuta kasnije Proleter je stigao do konačnih 2:2 zahvaljujući Ortizu - uz napomenu da su Pazarci imali 2:0 i sreću da domaćin nije iskoristio penal u finišu prvog poluvremena.