Preminuo bivši igrač Arsenala u 35. godini
2
0
Sem Odži je bio dete Tobdžija ali je karijeru napravio u Birmingemu
Printskrin: Youtube/
TheGateTV
Nekadašnji fudbaler Arsenala Sem Odži preminuo je u 35. godini saopšteno je danas.
Nekadašnji đak Arsenala punu afirmaciju stekao je u Birmingemu, igrao je uglavnom u Čempionšipu.
Preporučujemo
Hrvatska jedva dobila Panamu, utakmica bila mučna za gledanje: Budimir i Livaković spasili komšije od bruke
Zašto rezultat meča Engleska - Gana nikako ne odgovara Hrvatskoj? Komšije su pod ogromnim pritiskom...
Karijeru je završio u klubu Hajgejt junajted.
U saopštenju o njegovoj smrti navodi se samo da je izgubio bitku sa opakom bolešću.
(Telegraf.rs)