Mitrogol sa dva komada pocepao mrežu KPR-a: Fulam živi od golova srpskog napadača!

Nezaustavljiv je!

Napadač srpske reprezentacija Aleksandar Mitrović ponovo je bio strelac za Fulam, ovoga puta Kvins Park Rendžers je video dva pogotka našeg ofanzivca.

Na kraju, rezultat je 4:1 za ekipu sa "Krejven kotidža".

Mitrogol je u 10. minutu sačekao centaršut Odoija sa desne strane, uspeo da delimično primiri loptu, a onda je iz poluvoleja smesti u bliži ugao do leve stative.

U 67. minutu, nakon što je Fulam primio gol od strane Dajksa, Mitrović je ponovo stupio na scenu, sada na asistenciju Kebana, savladao Dienga.

Bobi Rid je povisio i na 3:1, a Entoni Robinson je u 91. minutu postavio konačnih 4:1.

Ovim je napadač Srbije zabeležio 12 gol ove sezone, a igra se tek 12. kolo i pitanje je postoji li odbrana koja može da ga zaustavi u Čempionšipu.