Šerif izjednačio na "Meaci" golčinom iz slobodnjaka, ali nije mogao do novog čuda

Opet je strelac bio neverovatni Sebastijen Til sa preko 25 metara

Nastavilo je najprijatnije iznenađenje ovogodišnje Lige šampiona da oduševljava iako je poraženo u trećem kolu Lige šampiona od Intera sa 3:1.

Šerif je hrabro izašao i na "Đuzepe Meacu" protiv velikog rivala, a posle nekoliko minuta igre u nastavku stigao je i do izjednačenja.

Opet je zablistao Sebastijen Til, reprezentativac Luksemburga, koji je majstorski matirao Hanadanoviča iz slobodnog udarca sa preko 25 metara.

Podsetimo, Til je pre nekoliko nedelja doneo pobedu Šerifu u Madridu protiv velikog Reala, ali Moldavci nisu imali snage za novu senzaciju u rangu one madridske.

U nastavku utakmice primili su dva gola i zabeležili prvi poraz u debitantskom nastupu u elitnom takmičenju.