Iz penala do boda protiv najgoreg tima u Superligi: Čuka izbegla blamažu u Novom Pazaru

Brđani dva puta stizali prednost "fenjeraša" u zanimljivom meču - 2:2 (2:1)

Fudbaleri Čukaričkog remizirali su na gostovanju u Novom Pazaru u zaostalom meču 2. kola Superlige - 2:2 (2:1).

Vođstvo domaćima u zanimljivom duelu doneo je Aganspahić u 30. minutu sa bele tačke.

Posle šest minuta rezultat je poravnao Stevanović, da bi konačan rezultat prvog poluvremena postavio Mladenović u drugom minutu nadoknade.

U nastavku su gosti sa Banovog Brda pritiskali, a nagrada je stigla u 84. minutu kada je Asmir Kajević je pogodio iz penala.

Pazarci su posle četvrtog vezanog remija ostali zakucani za dno superligaške tabele, dok se Čukarički nalazi na trećem mestu sa četiri bodova više u odnosu na prve pratioce.