Užasne scene u Surdulici: Polomljena noga igraču Radnika, svi se na terenu i tribinama držali za glavu!

Nakon isključenja trenera Radničkog Nenada Lalatovića, scene u Surdulici postale su još jezivije na startu drugog poluvremena kada je Nedeljko Piščević uklizao igraču Radnika Vuku Mitoševiću i polomio mu nogu.

U 49. minutu je Piščevića povukla lopta, desnom nogom je uspeo da startuje na nju, ali je u tom navratu stavio nogu Mitoševića u "klešta" i naneo mu ozbiljnu povredu.

Saigrači su se odmah uhvatili za glavu, a to je učinio i Piščević kada je shvatio kakav je epilog njegovog uklizavanja.

Face ljudi na tribinama su bile smrknute, a neki nisu mogli ni da gledaju šta se dešava dok Mitoševića nisu odvezla bolnička kola.

Radnik je vodio 1:0, ali je gostujući kolektiv sa igračem manje uspeo da dođe do boda (1:1) u prvom meču plej-auta Superlige Srbije.