Epicentar ludnice u Torinu: Navijači "poskakali" posle Vlahovićevog gola, na kraju ipak ostali tužni

Pogodak Srbina ipak nije bio dovoljan za plasman dalje

Fudbaleri Juventusa ipak nisu uspeli da se domognu trofeja Kupa Italije, pošto su u velikom finalu poraženi od Intera posle produžetka na čuvenom "Olimpiku" u Rimu - 2:4.

Tako je u vodu pao i sjajan pogodak našeg Dušana Vlahovića, kojim je Stara dama u jednom momentu drugog poluvremena stigla i do prednosti.

U epicentru ludnice u Torinu sve je tada proključalo. Navijači Juventusa koji su se našli u kafićima poskakali su kako bi proslavili veliki gol i počeli da pevaju sjajnom srpskom napadaču.

Ipak, posle tog gola u 52. minutu, Juve nije uspeo da zadrži stabilnost u igri. Inter je krenuo sa žustrim napadima i preko Čalhanoglua sa bele tačke prvo je izborio dodatnih 30 minuta igre.

Tamo su Nerazuri razmontirali rivala na deliće i pogocima Perišića u 99. i 102. minutu došli do pehara Kupa.

Pogledajte u videu na početku vesti kako je sve to izgledalo u Italiji.