UEFA pokrenula disciplinski postupak protiv Hrvatske
7
2
Razlog je ponašanje navijača u Beču
Foto: Tanjug/AP
Evropska fudbalska unija (UEFA) saopštila je da je pokrenula disciplinski postupak protiv Hrvatskog fudbalskog saveza (HNS) zbog ponašanja navijača na utakmici Lige nacija u Beču protiv Austrije.
Hrvatska je pre devet dana kao gost u Beču pobedila selekciju Austrije rezultatom 3:1 u šestom kolu A divizije Lige nacija i izborila je plasman na Završni turnir.
Preporučujemo
Hladan tuš u Humskoj u Superligi posle zimskog sna: Partizan ni sa igračem više nije pobedio Radnički iz Niša
Nadal se oglasio zbog pobede Đokovića: "Da nisam povređen još bih igrao, Novak zaslužuje mnogo poštovanja"
UEFA je disciplinski postupak protiv HNS pokrenula zbog bacanja predmeta na teren, paljenja baklji i rasističkog ponašanja dela hrvatskih navijača.
UEFA će, kako se navodi u saopštenju, visinu kazne saopštiti po završetku disciplinskog postupka.
Video: Šahovnica se uvukla u pozadinu: Hrvatska navijačica objavila nikad vrelije snimke, mrda napred nazad
(Telegraf.rs)