Najdoski se dirljivim rečima oprostio od Mihe: "Čast mi je što sam ga poznavao, bio je ljudska gromada..."
                        121
                    
                    1
                Velika tuga...
Foto: MNPress
                    Bivši fudbaler Crvene zvezde i reprezentativac Jugoslavije Ilija Najdoski danas se u Muzeju FK Crvene zvezde upisao u Knjigu žalosti povodom smrti Siniše Mihajlovića.
- Čast mi je što sam poznavao takvog čoveka i igrača. Pre svega ljudsku gromadu, što Siniša jeste. Poznavati takvog čoveka i igrača je privilegija. Pamtiću ga po tome što smo imali iste osobine. Nikad se nismo predavali i uvek smo išli do kraja, ali nažalost, sada nije izdržao - izjavio je Najdoski na komemoraciji na stadionu "Rajko Mitić".
Preporučujemo
Vlade Đurović posle pobede Zvezde o potezu Saše Obradovića, ovaj igrač ga oduševio: "Bez njega nema šanse..."
Zvezda bolja u drami od Makabija: "Vuk" Kodi utakmicom sezone doneo crveno-belima šestu uzastopnu pobedu u EL!
Najdoski je sa Sinišom Mihajlovićem igrao u klubu iz Ljutice Bogdana dve godine, a 1991. godine su bili deo tima Crvene zvezde koji je osvojio Kup evropskih šampiona.
(Telegraf.rs/Tanjug)
 
                                