Siti gledao u ambis, pa sravnio Totenhem u nastavku: Četiri gola za produžetak trke sa Arsenalom za titulu
0
0
Londonski tim nije uspeo da sačuva veliku prednost
Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu ekipu Totenhema rezultatom 4:2 (0:2) u zaostalom meču sedmog kola Premijer lige.
Preporučujemo
Srpkinja je najslađa teniserka na svetu, tata joj je iz Leskovca, ona brani boje Amerike, ove godine je kidala
Lundberga pitali zbog čega nije ostao u Partizanu: "Ne znam, pitajte njih, Željko Obradović..."
Dva gola za Mančester siti postigao je Rijad Marez u 63. i 90. minutu, a po jednom u strelce upisali su se Hulijan Alvarez u 51. i Erling Haland u 53. minutu.
Strelci za Totenhem bili su Dejan Kuluševski u 44. i Emerson Rojal u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.
Mančester siti je drugi na tabeli sa 42 boda, dok je Totenhem peti sa 33. Mančester siti će u narednom kolu Premijer lige na svom terenu dočekati Vulverhempton, dok će Totenhem gostovati Fulamu.
Video: Nikad nećeš hodati sam: Navijači Liverpula dočekali svoje igrače posle poraza u finalu LŠ
(Telegraf.rs / Tanjug.rs)