Pojavila se vest da Šurbatović napušta FSS, iz Saveza stigao demantij
1
0
Vreme čitanja: oko 1 min.
Nema promene na poziciji feneralnog sekretara
Foto: MN Press
Iako je posle sednice Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije odlučeno da ostane na funkciji generalnog sekretara, pojavila se vest da će Jovan Šurbatović će vrlo brzo napusiti istu.
Nju je javilo nekoliko beogradskih medija istovremeno, između ostalog i Sportal koji navodi da će Šurbatovića u FSS zameniti Nikola Nikodijević koji je najozbiljniji kandidat.
Preporučujemo
Bruka Denvera za sva vremena, džabe jedan Nikola Jokić, prevara zvana Džamal Marej odvela Minesotu dalje
Nebojša Čović bez dlake na jeziku. "Ovaj čovek najviše muti vodu u Zvezdi, morali su da budu u TOP 6"
Međutim, Telegrafu je iz Saveza stigla potvrda da je u pitanju dezinformacija i da će Šurbatović ostati na ovoj funkciji kako je i dgovovoreno.
Šurbatović je funkciju generalnog sekretara obavljao od 2016. godine, a u utorak popodne mu je izglasan novi mandat od četiri godine.
Video: Prva poruka Dragana Džajića sa mesta predsednika FSS
(Telegraf.rs)