Marakana će odati počast Siniši Mihajloviću na meču Srbija - Litvanija
1
1
Vreme čitanja: oko 1 min.
Ovo je prvi zvanični meč Orlova nakon smrti velikana našeg fudbala
Foto: Nikola Tomić
Fudbaleri Srbije igraju od 20.45 na Marakani protiv Litvanije u okviru prvog kola kvalifikacija za EURO 2024. godine.
Pre meča, biće održan i minut ćutanja u čast Siniše Mijhajlovića, našeg proslavljenog fudbalera i trenera, koji je preminuo 16. decembra.
Preporučujemo
Bio je miljenik navijača Zvezde, sada obukao odoru i poručio: "Alah mi je dovoljan, nema boga osim njega"
Na pomolu najveći povratak u istoriji košarke, Željko Obradović preuzima Panatinaikos!? Evo šta kažu Grci
Ovo je prvi zvanični meč Orlova nakon smrti Mihe, pa je odlučeno da se velikanu srpskog fudbala oda počast pre prvog sudijskog zvižduka na Marakani.
Podsetimo, Mihajloviću su tako počast odali i Crvena zvezda i Vojvodina na svojim prvim utakmicama gde su bili domaćini nakon smrti Siniše Mihajlovića.
Video: Mihajlovićevom sinu se oči napunile suzama kad su Delije počele da skandiraju ime njegovog oca
(Telegraf.rs)