Da li je sudija oprostio Kangi crveni karton za udaranje protivnika bez lopte?

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mladost GAT sa 4:2 u 28. kolu Superlige, a meč je pored golova obeležio i duel Gelora Kange i Đorđa Denića.

Mladost je dva puta vodila preko Milana Vidakova, ali je Zvezda uspevala da održi ritam, izjednači i, na kraju, slavi golovima rezerviste Marka Rakonjca u 83. minutu i Aleksandra Kataija u 90. minutu.Ipak, jedan od momenata o kojima se priča posle utakmice jeste detalj iz 37. minuta kada je Kanga udario protivničkog igrača. Naime, Gabonac sa srpskim pasošem je poveo napad crveno-belih a onda je fauliran sa leđa. Potom, u naletu nervoze, temperamentni Kanga uzvratio je Deniću udarcem otvorenom šakom.

Usledio je novi prekid i kazna za Gabonca koji je dobio žuti karton. Celu situaciju možete pogledati u videu na početku teksta, a u anketi ostavite svoje mišljenje: