TSC doživeo drugi poraz na pripremama: Kišvarda bolja od tima iz Bačke Topole

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole poraženi su od ekipe Kišvarde sa 2:1 na pripremama u Sloveniji.

Mađari su bolje otvorili meč, što su uspeli da krunišu pogotkom u 10. minutu, preko Branimira Cipetića, koji je sa ivice šesnaesterca efektnim šutem savadao golmana tima iz Bačke Topole.

Početkom drugog poluvremena, Driton Camaj je duplirao prednost mađarskog tima, što je probudilo fudbalere TSC-a. Ipak, na kraju su samo uspeli da ublaže poraz preko Ifeta Đakovca, koji je pogodio u 60. minutu.

Ovo je drugi poraz za TSC na pripremama, s obzirom na to da su savladali Voždovac i Celje, dok su poraženi od austrijskog Šturma.