PSV nastavio vladavinu u holandskom Superkupu: "Filipsovci" u Roterdamu savladali Fejenord i nastavili niz

Fudbaleri PSV-a osvojili su trofej holandskog Superkupa, pobedom nad Fejenordom rezultatom 1:0.

"Filipsovci" su tako došli do rekordnog 14. pehara u Superkupu, i sada imaju pet više od Ajaksa, i čak 10 više od Fejenorda.

Utakmica se tradicionalno igrala na terenu šampiona, ovog puta u Roterdamu, ali je treći put uzastopno gostujući tim slavio.

Kada je reč o dešavanjima na terenu, tokom prvog poluvremena nije viđeno previše uzbuđenja, a jedini pogodak, viđen je u 79. minutu.

Saibari je centrirao sa desnog boka na ivicu peterca, a tamo se najbolje snašao Noa Lang, koji je smestio loptu u mrežu, i tako doneo novi trofej svojoj ekipi.