TSC se brzo podigao posle eliminacije od Brage: Javoru dali tri gola za novi trijumf u Superligi

Mladost je slavila na gostovanju u Kruševcu, dok su Radnik i Novi Pazar podelili bodove

Fudbaleri TSC-a ostvarili su novu pobedu na gostovanju u Superligi Srbije, pošto su danas u četvrtom kolu lako izašli na kraj sa Javorom u Ivanjici - 0:3 (0:3)!

Posao su obavili već u prvom poluvremenu, kada su stekli pomenutu prednost. Dva od tri gola pala su sa penala.

Prvi je postigao Stanić sa bele tačke u 20. minutu, Jovanović je iskoristio asistenciju Rakonjca da duplira prednost u 37. minutu, dok je u poslednjem trenu prvog dela Pantović ponovo zatresao mrežu sa penala. U nastavku je TSC nastavio da preti, ali pogodaka nije bilo.

Radnik i Novi Pazar odigrali su poprilično dosadan meč koji je na kraju završen bez pobednika, a i golova, posle čega domaćin  ostaje u gornjem delu tabele, a gost u donjem.

Pobedu kasnim golom ostvarila je i Mladost iz Lučana u Kruševcu, pošto je Varjačić u 90. minutu utišao Napredak i ostavio ga bez boda - 0:1.