Svi pričaju o Grizmanovoj izjavi posle derbija sa Realom: "Deco..."
14
2
Vreme čitanja: oko 1 min.
Francuz pecnuo gradskog rivala
Printskrin: Twitter/@Footballogue
Pobedio je Atletiko fudbalere Reala u madridskom derbiju (3:1), a jedan od junaka bio je i francuski napadač Antoan Grizman koji je postigao drugi pogodak na utakmici.
Oduševio je Grizman navijače Atletika i posle utakmice, dok je davao zvaničnu izjavu. Naime, u trenutku kada je završio "fudbalski deo posla", Francuz je zastao i poručio u kameru.
Preporučujemo
Novo čudo na Mundijalu: Zelenortska Ostrva opet oduševila planetu, Urugvaj na rubu šokantnog ispadanja!
Novi Zeland - Egipat: Trezege pogodio za Egipat, tim iz Afrike na putu ka prolasku u narednu fazu!
- Deco, sutra u školu idite u Atletikovim dresovima - aludirao je napadač Jorgandžija na to da bi glavni grad Španije trebalo da ima više navijača Atletika nego Reala.
(Telegraf.rs)