Pogledajte spornu situaciju sa utakmice Arsenal - Njukasl koja je podelila navijače širom Evrope

Šta vi mislite?

Fudbaleri Njukasla su u derbiju 11. kola engleske Premijer lige slavili protiv Arsenala, ali meč nije mogao proći bez problema.

Utakmica će biti upamćena po tome što je u 60-tim minutima meča, nakon gola Entoni Gordona, morao da se gleda VAR snimak.

Ono što je sporno je što se snimak gledao čak pet minuta, a za to vreme sudije su gledale čak tri situacije.

Prva situacija je potencijalni aut, druga faul, a treća mogućnost ofsajda i sve to zajedno je napravilo veliku zbrku i nervozu na terenu i tribinama.

Sudija Stjuart Atvel je na kraju pokazao da je gol regularan i to je zasmetalo mnogima. Meč je završen rezultatom 1:0, a navijači će sudiju pamtiti još dugo zbog drugih spornih odluka sa utakmice.