"Posle 24 godine...": Predsednik Vučić čestitao Orlovima plasman na EURO, poručio je samo nekoliko reči
2
52
Vreme čitanja: oko 1 min.
Predsednik je bio i na utakmici u Leskovcu
Foto: Mileta Mirčetić
Fudbalska reprezentacija Srbije je uspela da se plasira na Evropsko prvenstvo nakon 24 godine, ujedno i po prvi put u svojoj istoriji otkad se naša zemlja tako zove i to tako što su odigrali u Leskovcu (2:2) protiv reprezentacije Bugarske.
Srbija je napravila istorijski uspeh, posle Svetskog prvenstva u Kataru, naša ekipa će igrati i na Evropskom prvenstvu koje se održava u Nemačkoj iduće godine, a meč u Leskovcu je ispratio i predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić.
Preporučujemo
Dvostruki svetski šampion ispao sa SP, država okrenula leđa fudbalerima, otkazali im let za povratak kući
Lionel Mesi ima najlakši put ka tituli u istoriji Svetskog prvenstva, žreb Argentine je smejurija
On je nakon meča poslao i kratku poruku putem svog Instagram profila.
- Posle 24 godine, zastava Srbije će se vijoriti na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj - kratko je objavio na svom profilu.
(Telegraf.rs)