Pogledajte korteo Delija za 171. večiti derbi: Uz baklje vređali Grobare kad su prolazili pored stadiona
18
7
D. U.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Veliki broj Zvezdinih navijača grupno je dođao u Humsku
Navijači Crvene zvezda u velikom broju stižu na stadion Partizana u Humskoj za 171. večiti derbi.
Preporučujemo
Partizan nadomak petog pojačanja: Brazilac Že na pola koraka, popustio i agent koji je doveo Saldanju
Miloš Janičić dobio paklenog protivnika za UFC Beograd: Protiv njega retko ko izdrži prvu rundu!
Sever je rasprodat za ovaj meč, a Delije su tradicionalno na utakmicu krenule sa Marakane, gde su išle ulicom Ljutice Bogdana prema bolnici Dragiša Mišović, da bi nakon toga bulevarom Kneza Aleksandra stigli do severne tribine.
Kada su prolazili pored stadiona Partizana, imali su povik za pristalice večitog rivala "Grobari, jel nas čujete? Vi ste pi*** najveće" - koji tradicionalno uzvikuju na svakom derbiju.
Sve je pratilo i veliki broj baklji koje su upaljene.
Reporter Telegrafa bio je na licu mesta i pogledajte u videu na početku teksta kako je to izgledalo.
(Telegraf.rs)