Delije oterale svoje igrače posle 171. večitog derbija!
90
14
Vreme čitanja: oko 1 min.
Nisu želeli navijači pozdrav od strane svojih igrača
Fudaleri Partizana slavili su u 171. večitom derbiju sa 2:1 i osvojili su titulu jesenjeg prvaka.
Preporučujemo
Angelina Topić otišla u Zagreb, objavila emotivnu sliku sa svojim dečkom 6 dana posle obaranja rekorda
Zvezda dobila ozbiljnog konkurenta u borbi za potpis Šejna Larkina, Efes želi to da spreči
Po završetku meča igrači Zvezde otišli su da pozdrave svoje navijače, koji su bili na severnoj tribini.
Međutim, Delijama se nije dopalo kako su njihovi puleni igrali na večitom derbiju, pa su ih oterali uz povike "skinite dresove".
Pogledajte kako je to izgledalo u videu na početku teksta.
(Telegraf.rs)