Železničar bez pobede protiv "traktorista": Gordić zaustavio Pančevce sa sedam odbrana
1
0
S. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Golova ipak nije bilo
Foto: MN Press / vm
Fudbaleri IMT-a i Železničarasu na krovu TC "Stadion" remijem bez golova zatvorili prvu rundu plej-auta u Superligi Srbije.
Veliki broj pokušaja imale su dve ekipe, čak dvanaest udaraca u okvir gola je viđeno, ali su slavu ukrali čuvari mreža. Posebno je aktivan bio golman domaćeg sastava Miloš Gordić, koji je upisao čak sedam odbrana.
Preporučujemo
(LIVESTREAM) Srbija - Mađarska: Orlovi u Tirani napadaju osminu finala EP, bez golova za sada!
Moćne reči Novaka Đokovića, povod je predivan: "Bogorodice Devo, raduj se blagodetna Marijo... Pomiluj nas"
Ni njegov kolega Milan Mijatović nije previše zaostao sa pet, pa je zaista pravo čudo kako pogodak uopšte nije postignut.
IMT je posle osvojenog boda ostao u zoni plej-ofa za opstanak na poziciji trinaest, dok je Železničar i dalje četiri boda ispod četrnaestog Javora.
(Telegraf.rs)