Munje parale nebo: Strahovito nevreme prekinulo duel zagrbačkog Dinama i Bešiktaša
0
0
L. I.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Nije bilo moguće igrati
Foto-ilustracija : Shutterstock
Dinamo iz Zagreba i Bešiktaš trebalo je da odigraju prijateljski duel u slovenačkoj Lendavi, ali je isti otkazan zbog strahovitog nevremena koje je pogodilo taj grad.
Sve je bilo spremno za početak, međutim, nebo se u jednom trenutku zacrnilo, nakon čega je počeo pljusak praćen jakim vetrom.
Preporučujemo
Vlade Đurović posle pobede Zvezde u Evroligi pričao o mezimcu Delija: "Malo je cirkuzantski, ali to je..."
Bruka Partizana u Šapcu: Mačva eliminisala crno-bele u Kupu Srbije i ostavila ih bez trofeja u sezoni
Ubrzo je na stadionu nestalo i struje i početak utakmice je pomeren za pola sata, da bi nakon toga doneta odluka da se duel ipak ne odigra.
Inače, na ovoj utakmici prve minute od povratka u dresu Dinama trebalo je da zabeleži Marko Pjaca, ali će ipak sačekati udel sa Krivbasom koji je na programu 17. jula.
Nevreme uoči utakmice možete pogledati na ovom linku.
(Telegraf.rs)