Zvezda prodala vezistu za 700.000 evra!
Vezista se seli u Izrael
Dosadašnji vezista Crvene zvezde, Kings Kangva, postaće novi fudbaler Hapoela Ber Ševe, nezvanično je potvrđeno našem portalu!
Klub iz Ljutice Bogdana na ime obeštećenja inkasiraće 700.000 evra, uz mogućih 25 odsto od narednog transfera zambijskog reprezentativca.
Preporučujemo
Kraj boks događaja: Vaso Bakočević brutalno nokautirao Vuka Moba, Marko Džek izgubio, pobedio i Princ Banjice
Ludilo u Areni! Partizan sa sto života pobedio Valensiju posle dva produžetka, Karlik je sa druge planete
Ovako nešto bilo je očekivano, s obzirom na to da je Kangva proteklih šest meseci bio na pozajmici u Kortrajku, koji na kraju nije želeo da ga otkupi, da bi se potom vratio među crveno-bele, gde se nije našao u planovima Vladana Milojevića.
Pominjali su se klubovi iz Rusije, pogotovo Dinamo iz Mahačkale kao najozbiljniji konkurent, ali vezista nije bio za povratak u Rusiju.
Na kraju, Ber Ševa je bila nakonkretnija za potpis veziste.
Inače, Kangva je za Zvezdui nastupio na 56 mečeva, uz 12 golova i devet asistencija.
(Telegraf.rs)