Evo koliko je para zaradio Dinamo Zagreb remijem protiv Monaka u Ligi šampiona
Fudbaleri Dinama iz Zagreba uspeli su da pobegnu sa začelja tabele u Ligi šampiona, nakon što su remizirali sa Monakom (2:2) na Maksimiru, a imali su veliku šansu i da dođu do pobede, koja im je izmakla u poslednjim minutima meča zbog gluposti štopera "Modrih" koji je skrivio penal.
Ali, Dinamo i sa ovim remijem može da bude zadovoljan, jer je donekle neutralisao debakl sa Alijanc Arene, kada ih je Bajern ponizio sa 9:2.
Preporučujemo
Nikola Jokić ispisao istoriju NBA lige, samo Vestbruk je bolji od njega
Zvezda slavi poraz Duška Ivanovića od najgoreg tima: Veliko iznenađenje u poslednjem meču 26. kola Evrolige
Takođe, Zagrepčani će ovim remijem zaraditi 700.000 evra, koliko je nagrada za nerešen ishod u Ligi šampiona ove sezone.
Da su pobedili, mogli su da budu bogatiji za 2,1 milion evra.
Dinamov naredni rival u Ligi šampiona je Salcburg, koji je trenutno bez bodova i to je takođe šansa za tim sa Maksimira za nove bodove i novac od UEFA.
(Telegraf.rs)