Fenjeraš PLS-a doveo veliko pojačanje: Krilo Čukaričkog stiglo u Rumu!
Fudbaleri Slovena iz Rume su letos ušli u Prvu ligu Srbije, ali se nisu na najbolji način predstavili javnosti pošto su skupili tek 15 bodova tokom jeseni. Cilj je opstanak, a ova ekipa je dovela i nova pojačanja pred nastavak sezone.
Zbog toga je u smiraj prelaznog roka Sloven predstavio dva nova igrača. Jedan od njih je Lazar Milošev, koji je rođen 1996. godine, a stiže iz ekipe Mladosti GAT. On je igrao još za Železničar, Napredak, Inđiju, Metalac, dok je nastupao i za Tabor Sežane.
Preporučujemo
Odjeknula izjava Evropom: Da li ovo znači veliki povratak Željka Obradovića na klupu na kraju sezone?!
Lajović pobedio jedno od najvećih čuda tenisa
Međutim, daleko zvučnije pojačanje jeste ime Mitra Ergelaša, koji stiže iz Čukaričkog.
Ovaj krilni fudbaler je za Čukarički odigrao tek jedan meč u Superligi Srbije, zbog čega će se boriti za minutažu u Slovenu.
Inače, Ergelaš ima 22 godine, a do sada je nastupao za Čukarički, te Novi Pazar.
(Telegraf.rs)