Delije držale govor fudbalerima Crvene zvezde nakon 175. večitog derbija
151
16
E. S.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs
Nerešen ishod obeležio je 175. večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana na stadionu "Rajko Mitić". Crno i crveno-beli su podelili bodove posle gola Takija Nikolića sa penala u 93. minutu meča.
Naravno, sa jedne strane radost, sa druge strane nezadovoljstvo. Zvezda je imala pobedu u rukama, tako da rezultat nije mogao da zadovolji navijače na stadionu.
Preporučujemo
Brazil oduševio Bosnu i Hercegovinu! Vinisijus odveo Zmajeve u nokaut fazu Mundijala, Selesao tempira formu
Trener BiH na konferenciji dobio pitanje o nezadovoljnom Džeku: "Nema tu puno filozofije, on je..."
Po završetku utakmice, fudbaleri Zvezde otišli su do severne tribine stadiona, gde su bile Delije.
Najvatreniji navijači su održali govor fudbalerima posle 3:3.
Pogledajte kako je sve to izgledalo u snimku ispod:
(Telegraf.rs)