Piksi imenovao Rajkovića za kapitena, a on otkrio kako se sprema za Arnautovića: "Pratim ga i privatno..."
Fudbalska reprezentacija Srbije odigraće meč baraža za ostanak u A diviziji Lige nacija protiv selekcije Austrije, a pred taj meč se medijima obratio selektor Srbije Dragan Stojković Piksi.
Usled povreda Aleksandra Mitrovića kapitenska traka pripašće Predragu Rajkoviću, koji je takođe bio na ovoj konferenciji za medije.
Preporučujemo
Ovo su čekali svi Grobari: Oglasio se Željko Obradović i otkrio kakav mu je plan oko preuzimanja tima
Saznajemo! Dejan Stanković je novi trener Crvene zvezde
- Što se tiče kapitena, da... Rajković će biti sutra kapiten - nakon čega je i sam Rajković odgovorio na to da li se sprema za Arnautovića:
- Nema tu nekih velikih tajni. Gledali smo kako igra za reprezentaciju. Video sam kako igra u Interu. Fudbal je živa igra i uvek je drugačija. Znam osnovne karakterstike, kako i gde šutira, ali to može lako na terenu da se promeni - rekao je Rajković.
Meč se igra u četvrtak od 20.45 časova, a uživo prenos meča moći ćete da pratite na Telegraf.rs portalu.
(Telegraf.rs)