Delije kultnom pesmom pozvale na 176. večiti derbi protiv Partizana
0
0
M. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Telegraf.rs
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana odigraće u subotu popodne (16 časova) 176. večiti derbi, a navijači najtrofejnijeg srpskog kluba kultnom pesmom pozvali su publiku da dođe na Marakanu!
U pitanju je čuveni hit "Imao sam", pesma koju izvodi Dragan Kojić Keba i koja se godinama odomaćila na severnoj tribini.
Preporučujemo
Srpkinja ispisuje istoriju Španije, tata joj je profesor, mama naučnica, Una broji medalje na atletskoj stazi
"Ono što je Novak Đoković uradio je nezamislivo, Alkarazov rekord će biti oboren"
Keba je, inače, u prethodnom duelu u februaru (3:3) kratko vodio i navijanje, jer je njegov lik bio na koreografiji Delija.
Prodaja ulaznica na blagajnama stadiona će biti dostupna u četvrtak (10. april) i petak (11. april) od 10 do 18 sati, dok će šalteri raditi na dan utakmice od 10 časova do početka derbija.
Cene karata su sledeće:
Sever: 500 dinara.
Istok: 800 dinara.
Zapad: 1000 dinara.
Tribina Siniša Mihajlović: 2000 dinara.
(Telegraf.rs)