Shvatio sam vic tek sutradan, 3 dana sam se posle smejao: Legenda jugoslovenskog fudbala "umirala od smeha"

M. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Printskrin/Youtube/ BALKAN RULES PODCAST

Legendarni jugoslovenski fudbaler Nikola Nikić, čovek koji je svoje zlatne godine proveo u sarajevskom Željezničaru, gostovao je nedavno u jednom televizijskom programu i tom prilikom je ispričao vic - jedini koji, kako sam kaže, je zapamtio!

Nikić je u dva navrata nastupao za Želju, odigrao je preko 200 utakmica za ovaj tim i bio je član ekipe koju je Ivica Osim predvodio do polufinala Kupa UEFA.

A tokom razgovora u pomenutom programu, od Nikića suočigledno tražili da ispriča neku anegdotu, s obzirom na to da je uvek važio za šaljivdžiju, na šta je on rekao:

- Slušaj, nemam anegdota, ali imam jedan vic - počeo je Nikić da se smeje, te je nastavio:

- Zato što taj je sličan, taj moj bosančeros isti ja, inteligentan kao ja. Hiljadu su mi viceva pričali, nijedan nisam upamtio, a samo sam ovaj upamtio jer je ovaj isti ja.

Otkrio je Nikić da se tri dana smejao kad je čuo vic, kao i da je tek dan posle shvatio, te uz osmeh ispričao isti - što možete videti u videu ispod:

U nastavku možete videti i jedan intervju koji je relativno skoro dao za podkast Balkan Rules:

(Telegraf.rs)