Ovo će tek iznervirati Albance: Pogledajte šta je prvo uradio Aleksandar Mitrović na stadionu u Tirani
Fudbalska reprezentacija Srbije se nalazi u Tirani, gde će početi kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u fudbalu koje je na programu iduće godine. Prvi rival naše selekcije je Albanija, koja će ih ugostiti na stadionu "Er Albanija".
Godinama unazad postoji ogromno rivalstvo, a to se videlo i pred ovu utakmicu. Ogromne tenzije su vladale ispred samog stadiona, gde je viđeno dosta provokacija na račun naše selekcije i naših momaka.
Preporučujemo
"Džabari Parker je imao indeks -14 zbog ovog igrača, pišite malo o njemu": Trener FMP-a reagovao nakon pitanja
Kakva drama na Svetskom prvenstvu u rukometu: Francuska posle produžetka srušila domaćina i uzela bronzu!
Isto se nastavilo na stadionu, gde je puštana pesma Adema Jašarija, osnivača OVK-a, dok je sada usledio i jedan mali odgovor naših reprezentativaca.
Aleksandar Mitrović je među prvima izašao na stadion u Tirani, a prvo šta je uradio je to da se prekrstio.
Naravno, usledili su zvižduci sa čitavog stadiona, a kako je to sve izgledalo možete pogledati u videu u nastavku teksta.
(Telegraf.rs)