Ceca - Karleuša 20:1! Fudbaleri Napretka birali između dve pevačice, pogledajte hit scene sa treninga

M. M.
Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Instagram/napredak.official

Fudbaleri kruševačkog Napretka imali su šaljivu uvertiru pred današnji trening, gde su birali stranu između Svetlane Cece Ražnatović i Jelene Karleuše!

Čarapani su u međuvremenu ustanovili izazov da pred trening biraju stranu na različite "zadate teme", prethodna je bila između PES-a i FIFE (koja je odnela pobedu), dok su na red došle i srpske pevačice.

Rezultat je bio i više nego ubedljiv, čak 20:1 u Cecinu korist, gde fudbaleri i članovi stručnog štaba nijednog trenutka nisu imali dilemu na koju će stranu.

- Srpska majkaaaaa i jedna je majkaaaa - bili su samo neki od komentara igrača Napretka u trenutku kada su birali.

Inače, Napredak je u Superligi prošle sezone ostao tek posle teškog dvomeča baraža protiv ekipe Mladost GAT, dok će u 1. kolu nove sezone gostovati ekipi Čukaričkog.

Inače, novi šampionat u SL počinje sledećeg vikenda - 18. jula.

(Telegraf.rs)